Společenský sál

Chcete-li si rezervovat sál, můžete využít tento formulář.

Existuje mnoho možností a způsobů, kde a jak Vaši svatbu, oslavu či hostinu uspořádat. Vše záleží na počtu Vámi pozvaných hostů, ročním období a Vaší konkrétní představě o podobě slavnostního dne. Naše firma MIGO Vám nabízí zajištění kompletního cateringového servisu přednostně ve společenském sále Gastrocentra v Bohumíně-Šunychlu.

V příjemném prostředí společenského sálu v objektu Gastrocentra fy MIGO v Bohumíně-Šunychlu je Vám k dispozici prostorný sál s kapacitou až 100 osob, bar a toalety (virtuální prohlídka sálu).

Máte možnost si vybrat menu z našeho slavnostního jídelníčku, popř. se dohodnout nad vlastními návrhy slavnostního menu. Kvalitu jídel a občerstvení zaručí naši kvalifikovaní kuchaři a příjemná profesionální obsluha.

První krok v případě zájmu o uspořádání akce je seznámení se s našimi podmínkami pro pořádání slavnostních akcí rezervace termínu konání. Rezervaci můžete provést telefonicky na čísle: 725070970, popř. osobně v sídle Gastrocentra.

Sjednání konkrétních podmínek a dojednání organizačních detailů akce se provádí zpravidla osobně v Gastrocentru minimálně 10 dnů před plánovaným konáním Vaší akce. Čas ukončení akce v pátky a soboty není omezen, ve dnech pondělí - čtvrtek je uzavírací doba ve 21:00 hod.

V neděle akce nepořádáme.

Minimální počet osob, pro které Vám rezervujeme sál a uspořádáme akci, je 20!

Stužkovací večírky pořádáme pouze pro ověřené kolektivy.

V období od začátku vánočních svátků do Nového roku akce nepořádáme (celofiremní dovolená).

Informace o alergenech Vám na požádání sdělíme při objednávání, popř. u pokladny.

Sál samostatně nepronajímáme!

Ke stažení:

K prohlédnutí: Jídelní lístek pro slavnostní příležitosti


Obsazenost sálu:

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Předcházející měsíc   03 / 2024   Následující měsíc

Legenda:

SÁL OBSAZEN
VOLNO


Rezervace sálu:

Jméno:
Telefon:
Typ akce:
Datum:
Textové sdělení/požadavky: